Mistrovství České republiky v radiovém orientačním běhu na klasických tratích Rusava 22. - 24.9.2023
Startovní listina - Sobota 3,5 MHz v PDF ke stažení ZDE
Kategorie: D12 Pásmo: 3,5 MHz | ||||||||
Start.čas | Start.čís. | Jméno | Index | SI | Kategorie | |||
55:00 | 50 | Machačová Kateřina | FPA1181 | 5587 | D12 | |||
60:00 | 110 | Fryšová Zuzana | DCH1151 | 2039224 | D12 | |||
65:00 | 84 | Exnerová Petra | ASP1151 | 2260349 | D12 | |||
70:00 | 117 | Fučíková Ema | GAP1151 | 49674 | D12 | |||
Kategorie: D14 Pásmo: 3,5 MHz | ||||||||
Start.čas | Start.čís. | Jméno | Index | SI | Kategorie | |||
75:00 | 5 | Skrbková Alžběta | AFK1051 | 2144055 | D14 | |||
80:00 | 109 | Fryšová Žaneta | DCH0959 | 8109359 | D14 | |||
85:00 | 51 | Mlynářová Lenka | FPA1052 | 9658 | D14 | |||
90:00 | 91 | Pešková Simona | ASP1051 | 2148175 | D14 | |||
95:00 | 112 | Říšská Kristýna | DCH0963 | 2103776 | D14 | |||
Kategorie: D16 Pásmo: 3,5 MHz | ||||||||
Start.čas | Start.čís. | Jméno | Index | SI | Kategorie | |||
90:00 | 108 | Fryšová Andrea | DCH0760 | 8144124 | D16 | |||
95:00 | 33 | Polišenská Kateřina | GBM0768 | 2126261 | D16 | |||
100:00 | 113 | Riedlová Karolína | DCH0856 | 2103768 | D16 | |||
105:00 | 87 | Endrštová Magdaléna | ASP0854 | 2115717 | D16 | |||
110:00 | 114 | Doubravová Hana | DCH0857 | 2039218 | D16 | |||
115:00 | 61 | Novotná Karolína | FTU0853 | 2095926 | D16 | |||
Kategorie: D19 Pásmo: 3,5 MHz | ||||||||
Start.čas | Start.čís. | Jméno | Index | SI | Kategorie | |||
0:00 | 18 | Tollarová Markéta | GBM0479 | 2126264 | D19 | |||
5:00 | 107 | Novotná Kristýna | DCH0655 | 2141928 | D19 | |||
10:00 | 25 | Staňková Věra | GBM0460 | 2126262 | D19 | |||
15:00 | 46 | Klecová Johana | FPA0452 | 7000709 | D19 | |||
20:00 | 35 | Čivišová Jana | GBM0481 | 2126268 | D19 | |||
25:00 | 98 | Jurčíková Nina | STU0752 | 8071305 | D19 | |||
Kategorie: D20 Pásmo: 3,5 MHz | ||||||||
Start.čas | Start.čís. | Jméno | Index | SI | Kategorie | |||
100:00 | 36 | Trepáčová Gabriela | GBM0366 | 2045213 | D20 | |||
105:00 | 41 | Bouchalová Justýna | FCL9951 | 2061803 | D20 | |||
110:00 | 34 | Polišenská Lucie | GBM0364 | 2060224 | D20 | |||
Kategorie: D35 Pásmo: 3,5 MHz | ||||||||
Start.čas | Start.čís. | Jméno | Index | SI | Kategorie | |||
60:00 | 65 | Kuriaková Zuzana | HNJ8351 | 9454545 | D35 | |||
65:00 | 74 | Belanová Zuzana | SMA8450 | 2092356 | D35 | |||
70:00 | 105 | Adámková Blanka | DCH7852 | 8663150 | D35 | |||
Kategorie: D45 Pásmo: 3,5 MHz | ||||||||
Start.čas | Start.čís. | Jméno | Index | SI | Kategorie | |||
10:00 | 32 | Tomášeková Barbora | GBM7659 | 2122346 | D45 | |||
15:00 | 42 | Šimáčková Jitka | FPA6952 | 2067367 | D45 | |||
20:00 | 75 | Králová Miriam | HRC6951 | 8625 | D45 | |||
25:00 | 27 | Hažmuková Pavla | GBM7656 | 2126266 | D45 | |||
30:00 | 45 | Lásková Martina | FPA7454 | 2011797 | D45 | |||
35:00 | 3 | Skrbková Markéta | AFK7754 | 246876 | D45 | |||
40:00 | 22 | Unčovská Martina | GBM7160 | 247327 | D45 | |||
45:00 | 60 | Novotná Hedvika | FTU7452 | 416139 | D45 | |||
50:00 | 92 | Šimlová Hedvika | ASP7855 | 2127607 | D45 | |||
Kategorie: D55 Pásmo: 3,5 MHz | ||||||||
Start.čas | Start.čís. | Jméno | Index | SI | Kategorie | |||
0:00 | 82 | Soukupová Leona | ASP6552 | 53712 | D55 | |||
5:00 | 39 | Čadová Renata | FCL6651 | 2061798 | D55 | |||
10:00 | 78 | Skřivanová Dagmar | ASP6451 | 8093 | D55 | |||
15:00 | 70 | Šimečková Anna | SMA6050 | 2092399 | D55 | |||
20:00 | 79 | Havelková Hana | ASP6551 | 8035 | D55 | |||
25:00 | 77 | Šrůtová Marcela | ASP6351 | 8077 | D55 | |||
Kategorie: D65 Pásmo: 3,5 MHz | ||||||||
Start.čas | Start.čís. | Jméno | Index | SI | Kategorie | |||
30:00 | 14 | Látalová Alexandra | GBM5851 | 4784 | D65 | |||
35:00 | 9 | Fekiačová Mária | GBM5853 | 53793 | D65 |
Kategorie: M12 Pásmo: 3,5 MHz | ||||||||
Start.čas | Start.čís. | Jméno | Index | SI | Kategorie | |||
0:00 | 116 | Sljadněv Ilja | BKA1101 | 2029123 | M12 | |||
5:00 | 28 | Hažmuk Zbyšek | GBM1201 | 2134369 | M12 | |||
Kategorie: M14 Pásmo: 3,5 MHz | ||||||||
Start.čas | Start.čís. | Jméno | Index | SI | Kategorie | |||
10:00 | 48 | Vlasák Šebastián | FPA0903 | 5598 | M14 | |||
15:00 | 93 | Cink Kryštof | ASP0905 | 2148250 | M14 | |||
20:00 | 58 | Jiroutek Jakub | ELB0904 | 2260165 | M14 | |||
25:00 | 95 | Hamouz Martin | ASP0906 | 2023968 | M14 | |||
Kategorie: M16 Pásmo: 3,5 MHz | ||||||||
Start.čas | Start.čís. | Jméno | Index | SI | Kategorie | |||
30:00 | 86 | Pajskr Štěpán | ASP0802 | 2419944 | M16 | |||
35:00 | 31 | Tomášek Gabriel | GBM0806 | 4452 | M16 | |||
40:00 | 72 | Belan Radek ml. | SMA0801 | 411483 | M16 | |||
45:00 | 90 | Šulc František | ASP0714 | 2148213 | M16 | |||
50:00 | 24 | Hrubý Vít | GBM0707 | 8082 | M16 | |||
55:00 | 88 | Endršt Jáchym | ASP0704 | 2125329 | M16 | |||
60:00 | 115 | Bruckner Filip | DCH0714 | 8113515 | M16 | |||
65:00 | 57 | Drozd Mikuláš | ELB0706 | 2145643 | M16 | |||
70:00 | 85 | Exner Tomáš | ASP0807 | 2224156 | M16 | |||
75:00 | 71 | Lechan Maxim | SMA0800 | 411486 | M16 | |||
80:00 | 4 | Skrbek Eduard | AFK0702 | 247341 | M16 | |||
85:00 | 106 | Plevný Albert | DCH0711 | 8662372 | M16 | |||
Kategorie: M19 Pásmo: 3,5 MHz | ||||||||
Start.čas | Start.čís. | Jméno | Index | SI | Kategorie | |||
30:00 | 19 | Tollar Jan | GBM0613 | 247331 | M19 | |||
35:00 | 47 | Klec Jakub | FPA0401 | 2051492 | M19 | |||
40:00 | 55 | Habel Jakub | ELB0601 | 2260162 | M19 | |||
45:00 | 30 | Tomášek Jáchym | GBM0606 | 2080947 | M19 | |||
50:00 | 120 | Mazurek Maciej | POL0601 | 8119511 | M19 | |||
55:00 | 29 | Folwarczny Martin | GBM0513 | 2060229 | M19 |
Kategorie: M20 Pásmo: 3,5 MHz | ||||||
Start.čas | Start.čís. | Jméno | Index | SI | Kategorie | |
40:00 | 2 | Skrbek Michal | AFK7503 | 53737 | M20 | |
45:00 | 23 | Hamák Aleš | GBM8506 | 1001908 | M20 | |
50:00 | 56 | David Tomáš | ELB0004 | 2118932 | M20 | |
55:00 | 111 | Svatek Daniel | DCH0113 | 2090868 | M20 | |
60:00 | 83 | Dukát Šimon | ASP0301 | 2087650 | M20 | |
65:00 | 15 | Šrom Jakub | GBM9514 | 2042538 | M20 | |
70:00 | 44 | Šimáček Ondřej | FPA9401 | 2067249 | M20 | |
75:00 | 80 | Šafář Matěj | ASP0204 | 1424647 | M20 | |
80:00 | 52 | Léhar Adam | FPA9106 | 2088721 | M20 | |
85:00 | 97 | Jurčík Tomáš | STU0301 | 7210250 | M20 | |
90:00 | 20 | Kinc Martin | GBM9910 | 9101671 | M20 | |
95:00 | 43 | Šimáček Martin | FPA9701 | 7002111 | M20 | |
100:00 | 10 | Žáček Matěj | GBM9806 | 2032123 | M20 | |
105:00 | 89 | Peč Ondřej | ASP9803 | 247303 | M20 | |
110:00 | 12 | Knebl Šimon | GBM0517 | 2085570 | M20 | |
115:00 | 59 | Mertlík Jakub | FTU0301 | 2108912 | M20 | |
Kategorie: M40 Pásmo: 3,5 MHz | ||||||
Start.čas | Start.čís. | Jméno | Index | SI | Kategorie | |
75:00 | 66 | Geryk Jiří | HNJ7401 | 443071 | M40 | |
80:00 | 73 | Belan Radek st. | SMA8100 | 2060287 | M40 | |
85:00 | 63 | Gomzyk Andrej | FTU8003 | 2420055 | M40 | |
90:00 | 67 | Šperlich Pavel | HNJ7701 | 53753 | M40 | |
95:00 | 40 | Bouchala Jiří | FCL6901 | 2061859 | M40 | |
100:00 | 1 | Halíř Radim | AFK7003 | 8073 | M40 | |
105:00 | 38 | Klíž Michal | ETE7501 | 8183091 | M40 | |
110:00 | 62 | Novotný Tomáš | FTU7401 | 416120 | M40 | |
Kategorie: M50 Pásmo: 3,5 MHz | ||||||
Start.čas | Start.čís. | Jméno | Index | SI | Kategorie | |
60:00 | 21 | Unčovský Marek | GBM7109 | 247323 | M50 | |
65:00 | 96 | Jurčík Peter | STU6802 | 2102284 | M50 | |
70:00 | 26 | Hažmuk Ivo | GBM7001 | 2060220 | M50 | |
75:00 | 121 | Mazurek Jan | POL6801 | 8119522 | M50 | |
80:00 | 6 | Glasnák Vladimír | AFK7301 | 247339 | M50 | |
85:00 | 11 | Žáček Zbyněk | GBM7107 | 2032122 | M50 | |
90:00 | 81 | Zach Jaroslav | ASP6601 | 8013 | M50 | |
95:00 | 16 | Šindelka Antonín | GBM7205 | 2060227 | M50 | |
100:00 | 68 | Zajíc Karel | HNJ7103 | 53790 | M50 | |
105:00 | 76 | Král Jozef | HRC6801 | 8323332 | M50 | |
110:00 | 118 | Afonkin Vadim | USA | 2017848 | M50 | |
115:00 | 17 | Hrouda Petr | GBM6903 | 53735 | M50 |
Kategorie: M60 Pásmo: 3,5 MHz | ||||||||
Start.čas | Start.čís. | Jméno | Index | SI | Kategorie | |||
0:00 | 99 | Turský Ján | STU5601 | 406988 | M60 | |||
5:00 | 69 | Šimeček Jozef | SMA6000 | 2092377 | M60 | |||
10:00 | 94 | Hamouz Tomáš | ASP6201 | 53713 | M60 | |||
15:00 | 54 | Jelínek Stanislav | ELB6202 | 2138165 | M60 | |||
20:00 | 101 | Vlach Miroslav | DCH6101 | 2106737 | M60 | |||
25:00 | 53 | Baxa Jaromír | ELB5501 | 8060 | M60 | |||
30:00 | 8 | Fekiač Jozef | GBM5802 | 2042534 | M60 | |||
35:00 | 119 | Ivanchikhin Nikolaj | GER | 502539 | M60 | |||
40:00 | 13 | Látal Miroslav | GBM6001 | 53760 | M60 | |||
45:00 | 100 | Mitelman Milan | STU5801 | 338388 | M60 | |||
50:00 | 104 | Milota Josef | DCH5802 | 8656692 | M60 | |||
55:00 | 7 | Mareček Jiří | GBM5901 | 2032120 | M60 | |||
Kategorie: M70 Pásmo: 3,5 MHz | ||||||||
Start.čas | Start.čís. | Jméno | Index | SI | Kategorie | |||
0:00 | 102 | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | 7890 | M70 | |||
5:00 | 103 | Schejbal Ladislav | DCH5301 | 232373 | M70 | |||